Oxford

V červenci 2018 se mi naskytla příležitost učit v Oxfordu angličtinu mládež z celýho světa. Nabídku jsem tehdy přijala, a kromě práce jsem se potulovala kolem Oxfordu. Byla jsem ve své milované Anglii, a to volalo po cvakání spouště 🙂 Vybrat 3 „best of“ fotografie byl pro mě oříšek. Výsledek vizte níže:
Bridge of Sighs – most spojující dvě studentské koleje nese oficální název Hertford Bridge.
Christ Church College – fandové Harryho Pottera jistě zaáchají 🙂 Místo, kde se nachází Velká Síň, a další potterovské bradavické exteriéry.
Abingdon-on-Thames – roztomilé venkovské městečko jak kdyby vypadlo z románů Agathy Christie. Nachází se jen 30min busem od Oxfordu.
***
In July 2018, an opportunity of teaching English in the English Summer Camp in Oxford had appeared. I accepted, and apart from working, I had time to travel and discover the place a little. I took sh**loads of breathtaking photos. It was hard to choose the best three 🙂 Bridge of Sighs (Hertford Bridge), Christ Church College and a lovely rural village Abingdon-on-Thames which you can find just a 30min bus ride away from Oxford.


Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..