Na cestě

Už nějaký ten pátek jsem na cestě. Na cestě po Velké Británii, kde jsem vždycky chtěla tak trochu zakořenit. (co taky jiného od lektorky angličtiny čekat) Celé to začalo před dvěma léty, kdy jsem byla natolik nadšená z toho, že jsem dokázala přežít měsíc v cizí zemi, že jsem se po měsíční pracovní zkušenosti a tisícovkou fotografií v mobilu vrátila ještě nadšenější. Moje město a moje země mě začaly tlačit jako nesprávně vybrané boty. I když jsem do Británie jela na víkend, stejně jsem s sebou přivezla další a další obrázky. Leží mi ladem, a jen velice výjimečně se na ně podívám znovu, většinou když se chci pochlubit novým známým, abych je zaplavila svým anglofilním entuziasmem.

Otrávená sociálními sítěmi jsem se rozhodla pro velice dospělý krok, a sice k založení foto blogu.

I když jsou moje fotky amatérské, snažila jsem se jimi zachytit atmosféru, kouzlo místa, zkrátka jak na mě daný okamžik zapůsobil.

Vítejte v mé virtuální foto galerii. Co zde můžete najít: informace o tom kde, kdy a proč jsem daný okamžik zvěčnila, a pár turistických detailů 😉

Hurá na cestu, držte si klobouky!


Loch Lomond, Scotland
03/2019
copyright: kalistophoto.com


Důležité: RESPEKTUJTE prosím, že VEŠKERÉ FOTOGRAFIE na tomto webu jsou AUTORSKÉ. Chcete-li je zkopírovat či použít, napište mi, prosím, do komentáře k daným fotografiím. Děkuji.


Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..